HAKKIMIZDA

U.D.P Uluslararasi Direkt Pazarlama Şirketi ve ortakları Türkiye’de ilk defa 1988 senesinde yabancı sermayeli Fransız şirketi ile “Doğrudan Pazarlama”yı ülkemizde başlatan kuruluştur. İnternetin olmadığı, yanlızca PTT’nin ödemeli paket ile tahsılat yaptığı dönemlerde gazetelerin iç sayfalarında ve televizyon eklerinde verilen reklamlar ile Türk halkına hizmet etmiş şirketimiz bir ilki başlatmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Günümüzde iletişim ağlarının ve reklam mecralarının değişmesi sonucunda internet üzerinden Türk halkına hizmet etmenin sevincini sizlerle paylaşmaktayız.

 

Şirketimiz dünyada ve özellikle de Avrupa’da test edilmiş ,ilgili ülkelerin bağlı bulundukları bakanlıklardan izinleri alınmış orijinal ürünlerin içinden özenle seçtiklerini, Türk tüketicisinin beğenisine sunmaktadır. Türkiye’de ise hiçbir şirketin yapmak istemediği koşulsuz , şartsız, soru sorulmaksızın memnun kalmadığınız takdirde ürün para iadesi garantisi veren tek şirket olmanın da ayrıca sevincini yaşıyoruz.

 

Amerika başta olmak üzere Avrupa’nın tüm ülkelerinde çıkan yeni ürünleri anında sizlerin beğenisine sunuyoruz. Ürünler hakkında derin bilgilere sahip call-center çalışanlarımız telefon ile başvurularınız sırasında sizlere dilediğiniz kadar detaylı bilgiler verirken, paketleme servisimizdeki elemanlarımız ise siparişlerinizi aynı gün çıkartarak İstanbul’un en uzak yerine bile iki iş gününüde kolilerinizi teslim ederek haklı bir başarıya imza atmaktadırlar.

 

Değerli Müşterimiz, 25 senedir Türkiye’de sizlere (üründen memnun kalamadığınız takdirde kayıtsız şartsız soru sorulmaksızın para iadesi garantisi veren tek şirket olarak) en iyi ürünleri en ucuz fiyatlarla sunmaya çalışan şirketimiz, bu sene gümüş yılını sizlerle kutlamanın haklı sevincini ve gururunu yaşamaktadır. Altın yılımız olan 50. senemizde de yine sizlerle beraber olmayı umut eder sıhhatli, mutlu günler temenni ederiz.

 

Saygilarimizla

U.D.P